Вопрос / Ответ

Pirms braukšanas ir jāzvana 30 minūtes iepriekš, lai pārliecinātos, ka iekārta ir pieejama. Ja iekārta ir pieejama, tad mēs to rezervēsim uz 30 minūtēm priekš Jums.
Ja iekārta ir nepieciešama uz noteiktu dienu un noteiktu laiku, tad mēs to rezervējam tikai gadījumā, ja tiek apmaksāts rēķins par nomu.
Lai pieprasītu rēķinu, lūgums zvanīt mums vai rakstīt, norādot sekojošo informāciju: kāda iekārta ir nepieciešama, datums, laiks no kura ir nepieciešama rezervācija, e-pasta adresi, kur sūtīt rēķinu, kā arī uzņēmuma vai fiziskās personas (vārds, uzvārds) rekvizītus.

Atlaide tiek piemērota, ja apmaksa par nomu tiek veikta uzreiz par vairākām dienām.
Ja sākotnēji tika samaksāts par vienu dienu, bet tiek izlemts par nomas termiņa pagarinājumu, tad par nākamajām nomas dienām tiek piemērota tāda pati nomas maksa kā par pirmajām 24 stundām.
Ja iekārta ir nepieciešama uz ilgāku laiku (nedēļa, mēnesis), tad nomas cena tiek aprēķināta individuāli.

Iekārtas ir jāatdod līdz tam pašam laikam, kad tā tika paņemta. Piemēram, ja iekārta tiek iznomāta plkst. 12.00 pirmdien uz vienu dienu, tad tā ir jāatdod līdz otrdienas plkst 12.00.
Ja iekārta tiek atvesta ar nokavējumu, tad tiek piemērota nokavējuma maksa - vismaz 5€.

Samaksāt par jūsu līgumu ir vienkārši! Izvēlieties maksājuma veidu, kurš jums der vislabāk.

1. Maksājums ar bankas pārskaitījumu.
2. Maksāšana filiālē ar bankas karti. Izvēloties šo iespēju, jūs varēsiet apmaksāt savu rēķinu, kad savāksiet savu pasūtījumu Abcnoma filiālē (pieņem VISA, “Mastercard” un debetkartes).
3. Maksājums tikpat unikāls, kā jūs. Vajadzīgs īpašs maksājuma veids? Dodiet ziņu! Mēs analizēsim jūsu vajadzības un atradīsim jums ko īpašu! Lūdzu, sazinieties ar mums abcnoma@ abcnoma.lv

Jā, par sestdienām un svētdienām būs jāmaksā pat tad, ja iekārtas nedēļas nogalē neizmantosiet.
Mēs ABCnoma skaitām kalendāra dienas, nevis darba dienas – daži klienti strādā nedēļas nogalēs un mēs vēlamies viņiem to vienkāršot.

Visas iekārtas ir labā darba kārtībā ar minimalām lietojuma pazīmēm. Pirms nomas uzsākšanas iekārtu darbspēja tiek nodemonstrēta klienta klātbūtnē.

Bojājuma gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, vai nu rakstot e-pastā vai zvanot.

Visas iekārtas tiek iznomātas tīras, un tās jāatdod atpakaļ tādā pašā stāvoklī. Ja iekārta tiek atdota atpakaļ ļoti netīra, tiek piemērota tīrīšanas un remonta maksa - vismaz 5€ apmērā. Sīkāku informāciju meklējiet sadaļā NOSACĪJUMI.

Jā, ir nepieciešama drošības maksa, kas katrai iekārtai ir dažāda. Drošības naudas apmērs ir norādīts katrai iekārtai. Ja tiek iznomātas vairākas iekārtas, tad drošības nauda summējas. Lai precizētu drošības maksas apmēru lūdzu sazinieties ar mums.
Drošības maksa ir jāiemaksā skaidrā naudā. Ja iekārta tiek atdota laicīgi, tīra un bez defektiem, tad drošības nauda tiek atgriezta pilnā apmērā.

Jā, piegāde ir iespējama, precizāku informāciju meklējiet sadaļā PIEGĀDE