Vizieris ar austiņām Oregon

iespējams iznomāt tikai komplektā ar instrumentiem. Vizieris ar tērauda sietu, austiņas. Tiek nodrošināta lieliska sejas un ausu aizsardzība. Strādājot vizieris nenoslīd un paliek stingri savā vietā.

no 5 Euro

Benzīna zemes frēze TEXAS HOBBY

Šīs jaudīgās ierīces noderēs, lai uzraktu un uzirdinātu cietu zemi, sagatavojot to turpmākai apstrādei, sēšanai un stādīšanai. Tāpat frēze ļauj augsnē veiksmīgāk iestrādāt mēslojumu. Īpaši vērtīga šī jaudīgā tehnika ir gadījumos, kad zeme ir akmeņaina un blīva.

no 25 Euro

"K5 Compact" augstspiediena tīrītājs ir ideāls netīrumu tīrīšanai. Iekārta ir ideāli piemērota, piemēram, lielu transporta līdzekļu, akmens sienu un velosipēdu tīrīšanai. Tai ir jaudīgs ar ūdeni dzesējams motors. Papildus funkcijas: Quick Connect pistole, 8 m augstspiediena šļūtene lietošanas ērtībai, Vario Power mainīgas jaudas strūklas cauruli ērtai ūdens spiediena regulēšanai un dubļu frēze ieēdušos netīrumu tīrīšanai. Sūkni no netīrumu daļiņu iespiešanās aizsargā ūdens filtrs.

no 15 Euro

150mm zemes urbis ar pagarinātājiem līdz 10m dziļu ūdens ieguves urbumu izveidei

no 13 Euro

Zāliena aerators Makita, Bosch, Alpina

Aerators ar 1800 W motoru, ergonomiskām roktura satveršanas zonām ērtai vadībai un korpusam viegli piestiprināmu zāles savākšanas tvertni. Aerators ir viegli iztīrāms un uzglabājams laikā, kad tas netiek izmantots.
zāliena aerators noma, izdevīgi nosacījumi

no 18 Euro

MCCULLOCH trimmeris+ dzīvžoga šķēres

Visiem McCulloch benzīna zāles trimmeriem ir jaudīgi dzinēji, lai vieglāk nopļautu biezāku zāli, kā arī trimmera galva Tap n' Go, kas automātiski padod auklu, trimmeri īsi piesitot pie zemes. Vairs nav nepieciešams apturēt vai izslēgt trimmeri!

no 18 Euro

Ja mūsu mājalapā Jūs neatradat Jums nepieciešamos instrumentus, lūdzu zvanīt, lai noskaidrotu aktuālo piedāvājumu!